Product categories

Sheet metal covers

Płaszcze ochronne w bardzo atrakcyjnych cenach. Stosowane - termoizolacja, rurociągi, zbiorniki, kotły, armatura, blacha, folia.

Armacell - mastyk Arma-Chek R

Armacell - mastyk Arma-Chek R

Armacell

Category: Protective coats of chemical mass

product #: 12862

Priceunit price 57,93zł63,04złfor package   1.00 packagesales unit

PriceNET 57,93zł63,04zł PriceGROSS 71,25zł77,54zł

Add to cart Order multiples of: 1

Add to wish list Add to Compare Ask about product


Report an error in description »Product description

Mastyk, dodatkowe zabezpieczenie połączeń klejonych, stosowane na zewnątrz. Arma-Chek R opracowany został dla zastosowań morskich i przybrzeżnych oraz przemysłowych. Jest to elastyczna, szara osłona z niespienionego kauczuku syntetycznego montowana bezpośrednio na izolacji Armaflex i stanowiąca dla niej dodatkową ochronę. Arma-Chek R zabezpiecza powierzchnię Armaflexu przed uszkodzeniami mechanicznymi, warunkami atmosferycznymi oraz promieniowaniem UV. Arma-Chek R, dzięki temu, że jest wykonany z materiału syntetycznego, zmniejsza ryzyko wystąpienia korozji galwanicznej na instalacji. Stosowanie systemu Arma-Chek R gwarantuje wieloletnią ochronę instalacji nawet w bardzo trudnych warunkach.

Zastosowanie

Powłoka ochronna do izolowania instalacji wymagających szczególnej ochrony mechanicznej w pomieszczeniach oraz w przypadku stosowania izolacji na zewnątrz. Szczególnie zalecany w instalacjach przemysłowych, w zastosowaniach morskich i przybrzeżnych oraz wszędzie tam, gdzie należy do minimum ograniczyć ryzyko wystąpienia korozji pod warstwą izolacji.


Technical data

capacity in liters:
0,29 l
coefficient of water vapor diffusion resistance:
> 50000
color:
grey
cover density:
1600 kg/m3
expenditure:
z 1 pojemnika 9,5 mb
material:
Elastyczna powłoka na bazie niespienionego syntetycznego kauczuku
number of items in boxes:
12 item