Product categories

Sheet metal covers

Płaszcze ochronne w bardzo atrakcyjnych cenach. Stosowane - termoizolacja, rurociągi, zbiorniki, kotły, armatura, blacha, folia.

Senseo - emalia alkidowa do drewna i metalu

Senseo - emalia alkidowa do drewna i metalu

Senseo

Category: Enamel

product #: 27092

Priceunit price 10,76zł12,15złfor package   1.00 packagesales unit

PriceNET 10,76zł12,15zł PriceGROSS 13,23zł14,94zł

Add to cart Order multiples of: 1

Add to wish list Add to Compare Ask about product


Report an error in description »Product description

Emalia alkidowa SENSEO produkowana jest z najwyższej jakości surowców, a specjalnie opracowana receptura zapewnia jej wyjątkowe właściwości aplikacyjne. Emalia alkidowa SENSEO ma łagodny zapach.
Cechuje się doskonałym kryciem, a uzyskane powłoki są wysoce odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Emalia alkidowa SENSEO jest doskonale przyczepna do podłoża, zaś zastosowanie w jej recepturze unikatowej formuły gwarantuje krótki czas schnięcia.
Emalia alkidowa SENSEO stanowi idealne połączenie cech decydujących o właściwościach aplikacyjnych i użytkowych produktu.
Emalia SENSEO to produkt tworzony w harmonii ze środowiskiem naturalnym.Nie zawiera szkodliwych dla zdrowia związków chromu i ołowiu. Jedną z największych zalet produktu jest jego łagodny zapach, co jest bardzo istotne przy pracach prowadzonych wewnątrz pomieszczeń.
Emalia SENSEO zawiera w swoim składzie specjalnie dobrane składniki powłokotwórcze - wysokiej jakości żywicę alkidową, która decyduje o dobrej przyczepności i nadaniu powłoce odpowiednich parametrów wytrzymałościowych.
Emalia alkidowa SENSEO charakteryzuje się doskonałym kryciem. Jest to możliwe dzięki idealnie dobranemu układowi pigmentów organicznych i nieorganicznych.
Emalia alkidowa SENSEO stworzona została z wykorzystaniem unikalnej formuły - receptura produktu zawiera specjalny dodatek wspomagający proces wysychania i utrzymuje stabilność tego parametru w czasie. Zapewnia to krótki czas schnięcia, co przekłada się na sprawne, nieprzedłużające się w czasie malowanie.
Jedną z ważniejszych korzyści, którą otrzymuje klient dokonujący zakupu emalii SENSEO jest jej wysoka wydajność. Jednym litrem farby można pomalować do 14 m2 (przy jednokrotnym malowaniu).
Emalia alkidowa SENSEO przeznaczona jest do dekoracyjnego i ochronnego malowania powierzchni drewnianych, drewnopochodnych, tj.: okna, drzwi, meble itp., a także tynków i metali, np.: bram, ogrodzeń itp., użytkowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.


Technical data

color:
połysk
density.:
1,5 g/cm³
drying time:
30 min.
color:
biały

Attachments