Product categories

Sheet metal covers

Płaszcze ochronne w bardzo atrakcyjnych cenach. Stosowane - termoizolacja, rurociągi, zbiorniki, kotły, armatura, blacha, folia.

Armacell - mastyk Arma-Chek R

Armacell - mastyk Arma-Chek R

Armacell

Category: Protective coats of chemical mass

product #: 12862

Priceunit price 51,24zł57,23złfor package   1.00 packagesales unit

PriceNET 51,24zł57,23zł PriceGROSS 63,03zł70,39zł

Add to cart Order multiples of: 1

Add to wish list Add to Compare Ask about product


Report an error in description »Product description

Mastyk Arma-Chek to dodatkowe zabezpieczenie połączeń klejonych, stosowane na zewnątrz. Arma-Chek opracowany został dla zastosowań morskich i przybrzeżnych oraz przemysłowych. Jest to elastyczna, szara osłona z niespienionego kauczuku syntetycznego montowana bezpośrednio na izolacji Armaflex i stanowiąca dla niej dodatkową ochronę. Arma-Chek zabezpiecza powierzchnię Armaflexu przed uszkodzeniami mechanicznymi, warunkami atmosferycznymi oraz promieniowaniem UV. Arma-Chek, dzięki temu, że jest wykonany z materiału syntetycznego, zmniejsza ryzyko wystąpienia korozji galwanicznej na instalacji. Stosowanie systemu Arma-Chek gwarantuje wieloletnią ochronę instalacji nawet w bardzo trudnych warunkach.

Zastosowanie

Powłoka ochronna do izolowania instalacji wymagających szczególnej ochrony mechanicznej w pomieszczeniach oraz w przypadku stosowania izolacji na zewnątrz. Szczególnie zalecany w instalacjach przemysłowych, w zastosowaniach morskich i przybrzeżnych oraz wszędzie tam, gdzie należy do minimum ograniczyć ryzyko wystąpienia korozji pod warstwą izolacji.


Technical data

capacity in liters:
0,29 l
expenditure:
z 1 pojemnika 9,5 mb
number of items in boxes:
12 item
color:
grey
source of information pictures, videos, documents and product descriptions come from the web - Armacell